بازدید از وبسایت  الیت

الیت برند اصلی شرکت آماده لذیذ است و از قدیمی ترین تولیدات این شرکت میباشد.

محصولات الیت با تمرکز بر کیفیت و سلامت خانواده ها و تحت به روز ترین استاندارد های مواد غذایی دنیا وفاقد هر نوع مواد شیمیایی تولید میشود.

الیت سعی دارد تا بوسیله تولید محصولات خشک آماده و نیمه آماده که شامل : انواع نودلیت ،سوپ ، عصاره های گوشتی و گیاهی ، چاشنی ، ادویه جات ، آش و عدسی ، پاستا و اسپاگتی ، روغن زیتون ، سوپ و نودلیت های لیوانی می باشد. الیت، فرآیند آشپزی را در آشپزخانه ها آسان و سریعتر کرده و برای کمک به شما در آشپزی و مزه دادن به غذاهایتان در کنار شما است. با توجه به زندگی مدرن امروز، الیت در تلاش است با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، طبخ انواع غذا های سنتی و غیر سنتی، بدون از دست دادن طعم، کیفیت و ارزش تغذیه ای غذا را به سفره های شما بیاورد.

تاریخچه :
برند الیت در سال ۱۳۸۴ به ثبت رسید و به واسطه کیفیت و طعم و فرمولاسیون خاص خود، در مدت ۵ سال ۸۰% بازار غذاهای نیمه آماده و آماده را از آن خود نمود ، عصاره‌ها، نودلیت و سوپ‌های نیمه آماده جزو اولین محصولات تولید شده توسط الیت می باشند. الیت طی مدت فعالیت خود محصولات جدیدی را به سبد محصولات خود اضافه کرد و هدف خود را آشپزی سریع و آسان و بدون افت کیفیت و ارزش تغذیه ای قرار داده است، و در این راه تلاش خواهد کرد. الیت در حال حاضر در سبد غذایی خود بیش از ۶۰ تنوع کالای منحصر بفرد داشته و به افزودن این تنوع ادامه خواهد داد.

تنوع کالای الیت را میتوانید در اینجا ببینید.

نودالیت های الیتعصاره های الیتسوپ های نیمه آماده الیت
عصاره زعفران الیتنودالیت لیوانی الیتنودالیت کودک الیتسوپ لیوانی فوری الیتپاستاهای نیمه آماده الیتآش ها و عدسی نیمه آماده الیت
روغن های زیتون الیتچاشنی های الیتادویه های الیت
چاشنی های پخت و پز الیتپودر سوخاری الیتسس بشامل الیت


نودالیت بسته ای الیتپیاز داغپروتیین سویا الیت

پودر جوجه چینی الیتتیلیت الیتپاستا فرم دار الیت

حلیم الیت

درباره غذاهای نیمه آماده الیت

غذاهای نیمه آماده الیت از ترکیب مواد غذایی خشک شده تهیه میگردد. به این ترتیب که مواد اولیه غذایی، در طی فصول جمع آوری شده و پس از شسته شدن، در فضایی کاملا بهداشتی و با حفظ ارزش غذایی و بدون افزودن هر گونه مواد نگهدارنده، طبقه بندی می‌شوند. سپس با استفاده از حرارت و زمان بندی مناسب، خشک شده، به قطعات کوچک تقسیم می شوند.

این مواد اولیه، بعد ازترکیب شدن با ادویه‌ها، چاشنی‌ها و دیگر مواد لازم مختلف، در بسته بندی‌های مخصوص به مشتری‌ها عرضه میگردد.

از آنجایی که سلامت مصرف کنندگان، همواره در راس مسئولیتهای الیت قرار دارد، در ترکیب غذاهای نیمه آماده الیت هیچگونه مواد نگهدارنده وجود ندارد و تنها بواسطه‌ی نمک موجود در ترکیب آنها از رشد باکتریها و فساد مواد غذایی جلوگیری می‌شود. در صورت نیاز، مواد اولیه مورد استفاده در ترکیب محصولات الیت، توسط سازمان انرژی اتمی پرتودهی می‌شوند تا بار میکروبی (باکتریها) این مواد اولیه از بین رفته و ضامن سلامت محصولات تولیدی الیت باشد.