en
شرکت آماده‌لذیذ
به وبسایت آماده‌لذیذ
خـــــوش آمــــدید
آماده‌لذیذ یک مجموعه‌ی تولیدی محصولات غذایی است.
محافظت از دماوند

محیط زیست و طبیعت یکی از بزرگ ترین موهبت های الهی است، امانتی با ارزش که باید قدرش را دانسته و در حفظ آن کوشا باشیم.
ما از محیط زیست پاکیزه در جهت حفظ سلامتی و شادابی خود بهره می بریم، در سخت ترین شرایط زندگی با پناه بردن به دامان طبیعت و محیط زیستی به دور از تنش و آلودگی خود را آرام می کنیم.
یکی از ماموریت های آماده لذیذ کمک به حفظ محیط زیست و تیم هایی است که درحفظ محیط زیست در حال تلاش هستند. در این راستا آماده لذیذ با تجهیز تیم های امداد و نجات شامل تهیه کفش مخصوص، کرامپون، هارنس، تبر یخ، چادر و کیسه خواب، کاپشن و شلوار مخصوص و دستکش، همچنین مسیرهای صعود، با احداث ایستگاه های کمک های اولیه شامل کپسول اکسیژن، آتل، گاز استریل، برانکارد و .... گامی بزرگ در راستای امنیت صعود کوه دماوند برداشته است. آماده لذیذ افتخار دارد یکی از بزرگترین پروژه های محیط زیستی کشور را در کوه دماوند اجرا نماید. آماده لذیذ با همکاری تیم امداد و نجات دماوند، در پاییز سال 1399 کلیه ی جبهه های صعود دماوند را از 2 تن زباله پاکسازی کرده است.

کیفیت غذای ما

سبک زندگی سالم راهی است که به حفظ و بهبود سلامتی و رفاه افراد کمک کند. زندگی سالم یک اثر مادام العمر است. سالم بودن شامل تغذیه سالم، فعالیت های بدنی، مدیریت وزن و مدیریت استرس است. یک سبک زندگی سالم همچنین شامل یک رژیم غذایی متعادل است. آماده لذیذ با تولید محصولات غذایی سالم و حذف افزودنی های مضر دستاوردی بزرگ در راستای جامعه ی سالم رقم زده است.

درباره ما

ما در آماده لذیذ کیفیت و سلامت غذا را اصل اول کسب و کار خود قرار داده ایم. از روز آغاز فعالیت این مجموعه در سال 1379 با تولید محصولات متنوع غذایی آماده با کیفیت مانند انواع عصاره، نودالیت، سوپ، ادویه و چاشنی ها شروع به کار نمود. امروز پس از 20 سال تلاش مستمر در خانواده هزارو پانصد نفری آماده لذیذ، توانسته ایم گام‏های بزرگی در تحقق رویای "غذای سالم و در دسترس برای همه" برداریم. حاصل تلاش این 20 سال برندهای نام آشنایی از جمله: الیت، کوپا، اکس فست، کانتی، فیت اند فان، آروما و ... است. ما در ابتدای این راه هستیم و‌تلاش در این راستا بیش از پیش ادامه خواهد داشت.

تماس با ما:

Contact Us